15.jpg

لوله گالوانیزه سپنتا

لوله گالوانیزه سپنتا

لوله گالوانیزه گرم آبرسانی سپنتا در پروژه های ساختمانی و کارخانه ها بسیار کاربرد دارد. این لوله ها در دو نوع سبک و سنگین تولید می شوند و هر نوع کاربرد خاص خود را در ساختمان دارد.
لوله های گالوانیزه سپنتا دارای پوشش روی طبق استاندارد BS1387 بین ۵۰ تا ۷۵ میکرون در دو دسته طبقه بندی می گردند :

سبک Light
سنگین Heavy
طول استادندارد لوله گالوانیزه سپنتا ۶ متر است که طبق سفارش مشتری در متراژهای دیگر هم عرضه می گردد. آلیاژ خاص استفاده شده در لوله های گالوانیزه آب گرم سپنتا این محصولات را به یکی از مناسب ترین لوله ها برای انتقال آب شرب مصرفی تبدیل کرده است.

نکات مهم لوله گالوانیزه سپنتا:

لوله های گالوانیزه سپنتا از جمله برندهای خوش نام در سیستم لوله کشی و تاسیسات به شمار می رود .

لوله های گالوانیزه سپنتا هرکدام در تست هیدرواستاتیک تحت فشار ۵۰ bar طی مدت زمان ۰-۱۰ ثانیه مورد آزمون قرار می گیرند .

کلیه لوله های خریداری شده از شرکت سپنتا دارای گواهینامه تاییدیه کیفیت ( Certificate ) می باشند .

از ویژگی های لوله های گالوانیزه سپنتا می توان به ضد فرسودگی، ضد خورندگی و مقاومت بالا در برابر فشار نام برد.حداقل سایز لوله های سبک گالوانیزه سپنتا ۱/۲ و حداکثر آن ۴ اینچ می باشد. همچنین حداقل وزن این لوله ها ۶/۳ و حداکثر آن ۶۸/۹ کیلوگرم می باشد. سایز لوله های گالوانیزه سنگین سپنتا از ۱/۲ تا ۶ اینچ متغیر است و حداقل و حداکثر وزن این محصولات به ترتیب ۷/۳ و ۱۱۵/۲ کیلوگرم است.

لوله هاي آهني گالوانيزه

جنس اين نوع لوله گالوانيزه از آهن سفيد نورد شده است که درز آن توسط دستگاههاي درز جوش بهم جوش داده مي شود و سپس لوله را در فلز روي مذاب فرو مي برند. اين لوله ها از رنگ تيره و خاکستري شان شناخته مي شوند .

گالوانيزه گرم براي لوله هاي بدون درز(مانيسمان):

لوله گالوانيزه گرم براي لوله هاي بدون درز(مانيسمان) که درصنايع مادر مورد استفاده قرارميگيرد براساس سايز وضخامت متغيربوده که زيرنظر کارشناسان با بالاترين کيفيت تحت استاندارد روز بصورت اتوماتيک و نيمه اتوماتيک توليد و عرضه ميگردد.

دسته بندی :

لوله گالوانیزه

تاریخ :

خرداد ۵, ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

طراحی سایت ، طراح وب