29.jpg

لوله دکوراتیو

لوله دکوراتیو

استنلس استیل مقاومت بالایی در برابر اکسیداسیون در دمای محیط دارد، که به طور معمول این مقاومت حاصل از اضافه کردن ۱۳ درصد (بر اساس وزن) کروم بدست می آید و تا ۲۳ درصد کروم برای محیط های نا مناسب مورد استفاده قرار می گیرد.

کروم زمانی که در معرض اکسیژن قرار می گیرد اکسید شده و به شکل یک لایه از اکسید کروم (Cr2O3) بروی سطح فلز قرار می گیرد و به این شکل از خوردگی و اکسید شدن قسمت های داخلی فلز جلوگیری می کند.این لایه بیش از حد نازک است و باعث درخشندگی و براقیت فلز می شود. این لایه همچنین از فلز زیرین خود حفاظت می کند و از نفوذ آب و اکسیژن به لایه های زیرین جلوگیری می کند. هم چنین زمانی که سطح فلز خراشیده می شود این لایه خود را به سرعت اصلاح کرده و لایه جدید از اکسید کروم جایگزین آن می گردد. این پدیده به نام passivation معروف است و در فلزات دیگر، مانند فلز آلومینیوم و تیتانیوم نیز دیده می شود .

stainless steel همچون فولاد، ماده هادی خوبی برای جریان الکترسیته نیست، stainless steel های فریتی و مارتنزیتی دارای خاصیت مغناطیسی هستند. stainless steel های آستنیتی دارای خاصیت غیر مغناطیسی هستند.

لوله استیل دکوراتیو گلد استیل در سایز ها و انواع مختلف جهت استفاده در داخل و خارج ساختمانها ، کارخانجات، مجتمع های تجاری و مراکز خرید و … به کار می روند.

از مصارف لوله استیل گلد استیل می توان به کاربرد آنها در صنایع زیل اشاره کرد:

صنایع شیمیایی و نفت و گاز

تولید برق

کارخانجات مواد غذایی

ساختمان سازی و معماری

کاربردهای پزشکی

اتومبیل سازی

موادشیمیایی

لوازم آشپزخانه

دسته بندی :

لوله استیل

تاریخ :

خرداد ۵, ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

طراحی سایت ، طراح وب