Untitled-1 copymmmmmmmm

شرکت فرا تجهیز سکوی جنوب:

شرکت فرا تجهیز سکوی جنوب همواره با پشتوانه سالها حضور در بازار تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و ارتباط گسترده با پیمانکاران نفت و گاز و واحدهای متعدد پتروشیمی و پالایشگاهی ضمن آشنایی با استانداردها جهانی این صنایع به خوبی میداند که نیازها و احتیاجات این گروه از بخش صنعت چه هستند و چگونه میتوان آنها را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و قیمت تعیین نمود.

در واقع با حضور مداوم و موفق طی سالها در این عصره پی به نیازهای بی شمار این صنایع برده ایم و اکنون بر آن هستیم تا با ارتباط بیشتر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی و استفاده از کادری جوان ، مجرب و تحصیلکرده دامنه کاری خود را گسترش دهیم و به این تفکر جامعه عمل بپوشانیم.

امروز فرا تجهیز سکوی جنوب با دارا بودن ارتباط با دنیای صنعت و همکاری گسترده با شرکت های بزرگ تولیدکننده تجهیزات این صنایع در سراسر دنیا و همچنین بهره بردن از بهترین کالاهای تولیدکنندگان داخلی مدعی رفع صنایع فوق با تمام توان و بالاترین کیفیت و کمترین زمان است.

در این راستا مجموعه ما کلیه کالاهای خود را منطبق با نیازهای مشتریان و مطابق با استانداردهای روز دنیای صنعت و با کیفیت عالی ، قیمت رقابتی و صرف کمترین هزینه و زمان ارائه نموده و می نماید.

شرکت فرا تجهیز سکوی جنوب:

این شرکت کلیه اقلام بالک و پایپینگ متریال از جمله فولادهای آلیاژی ، لوله ، تیوب ، اتصالات ، فلنج ، شیرآلات ، ابزار دقیق ، ورق و … را در حداقل زمان و حداکثر کیفیت ممکن تامین و تدارک مینماید. علاوه بر اقلام فوق تامین انواع تجهیزات و ادوات مورد استفاده در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی (بالاخص در حوزه های Electerical و Rotary ) در حیطه کاری این شرکت میباشد.

طراحی سایت ، طراح وب